Xiaomi redmibook 14 ” i7 8565U 8GB

Xiaomi redmibook 14 ” i7 8565U 8GB / 512GB / Mx250 srebrny 2019.

Redmi Book jest prawdopodobnie idealną równowagą we wszystkich szczegółach. Xiaomi sprawiło, że jego laptop z niższej półki był nie tylko stosunkowo przystępny cenowo, ale także dość potężny: procesory Intel Core 8. generacji, Dyskretna karta graficzna NVIDIA mx250, a także szybki dysk SSD.

Laptop może pracować do 10 godzin z wbudowanej baterii, i naładować go do połowy może być tylko 35 minut.

Dzięki wąskim ramom Xiaomi był w stanie pomieścić 14-calowy wyświetlacz, chociaż wymiary laptopa są porównywalne z większością modeli 13-calowych.

Obudowa Redmi Book jest metalowa. Jest dość cienki i waży komputer tylko półtora kilograma-trochę, szczególnie biorąc pod uwagę wydajność i autonomię. Przy niewielkiej grubości obudowy Redmi Book ma pełnowymiarowe porty USB, HDMI i gniazdo słuchawkowe.

Wyrafinowany system chłodzenia z dużym obszarem wychwytywania powietrza i wydajnym wentylatorem pozwoli uniknąć przegrzania i trottlingu podczas pracy z intensywnymi aplikacjami i podczas grania w gry.

Wysokiej jakości matryca IPS z doskonałymi kątami widzenia i rozdzielczością Full HD pozwala grać, pracować z grafiką i wygodnie oglądać filmy, ciesząc się doskonałym odwzorowaniem kolorów i optymalnym kontrastem.

Dla rozrywki przydatne będą wbudowane wysokiej jakości głośniki stereo. Ponadto laptop otrzymał szybkie Wi-Fi, obsługę Bluetooth 5.0 i dobrą kamerę internetową, a wygodna ergonomiczna klawiatura i duży gładzik pozwalają wygodnie pracować w dowolnym miejscu.

Laptop jest dostarczany z systemem Windows I MS Office Home & Student. Tradycyjnie dla Xiaomi system nie jest zaśmiecony mnóstwem niepotrzebnych narzędzi i wersji demonstracyjnych. Skaner linii papilarnych w laptopie jest nieobecny, ale pod względem bezpieczeństwa przygotowana jest inna przyjemna cecha: to Redmi Book stał się pierwszym laptopem, z którym Xiaomi zaczyna rozwijać własny ekosystem urządzeń: można go odblokować za pomocą bransoletki fitness Mi Band (3 i 4 pokolenia), dzięki funkcji Smart Unlock.