Plecak Xiaomi Mi Geek Backpack Black

Ten plecak prezentujemy ze szczególną przyjemnością i nie chodzi tylko o nazwę. Plecak Geek jest jednym z najbardziej niezwykłych plecaków, ponieważ wygląda jak element wyposażenia szturmowca lub codzienna rzecz mieszkańców metropolii przyszłości.

Niezwykły panel to nie tylko element dekoracyjny. Ze względu na wysoką wytrzymałość, chroni zawartość przed uszkodzeniem podczas upadku plecaka, a odporna na wilgoć powłoka chroni rzeczy przed deszczem, więc nie możesz się martwić o bezpieczeństwo laptopa i innych urządzeń – są w bezpiecznych rękach, a raczej paskach.

Wygodne paski z tapicerowanymi wstawkami i regulowanymi ramiączkami uzupełniają specjalną konstrukcję oparcia – wygodnie nosić plecak przez cały dzień.

Wszystkie wewnętrzne przedziały są doskonale przemyślane. Na przykład, komora na okulary ma miękką podszewkę, a komora na laptopa znajduje się bliżej tyłu dla maksymalnego bezpieczeństwa komputera, a ponadto służy do dodatkowej sztywności, rozkładając obciążenie na plecach.

Plecak wyróżnia się innymi przegrodami wewnątrz i na zewnątrz, a dla pamięci flash, myszy, przenośnej baterii i kart pamięci są idealnie dopasowane specjalne kieszenie.

Dla miłośników napowietrznych słuchawek Xiaomi przewidział genialny wariant ich mocowania, eliminując awarię. Wszystkie kieszenie są wyraźnie oznaczone zgodnie z ich przeznaczeniem. No i na koniec: projekt plecaka opracował znany producent walizek 90 Points, a komora na laptopa idealnie pasuje do Laptopa Mi Gaming, z którym plecak jest podobny do projektu.

Watch free 2020 movies here movies123 in HD720p.