Bezprzewodowe ładowanie

Bezprzewodowe ładowanie + Lampa biurkowa Baseus Lett Bezprzewodowa Ładowarka składana lampa biurkowa

Bezprzewodowe ładowanie nie jest już przyszłością, ale teraźniejszością. A przyszłość to maksimum miejsc, w których można szybko naładować smartfon lub inne urządzenie bezprzewodowo.

Wygodna lampa Baseus Lett z wbudowaną bezprzewodową podkładką ładującą jest doskonałym kandydatem do jednego z takich miejsc w Twoim domu lub biurze. Wbudowane bezprzewodowe ładowanie odbywa się zgodnie ze standardem Qi i obsługuje moc 10 W i 7.5 W, umożliwiając szybkie ładowanie wszystkich urządzeń obsługujących tę technologię.

Lampa może również ładować urządzenia za pośrednictwem wbudowanego portu USB.

Korpus lampy wykonany jest z aluminium i przyjemnego plastiku wysokiej jakości. Ciekawą funkcją jest wbudowany zegar, który pozwala wyłączyć go automatycznie co 40 minut, dzięki czemu nie zapomnisz zrobić sobie przerwy.

Sterowanie funkcjami lampy jest dotykowe, a regulacja jasności (5 poziomów) jest realizowana w postaci paska dotykowego – taki jest pasek dotykowy Baseus!

Lampa wykonana jest w przyjemnej, zwięzłej konstrukcji i ma składaną konstrukcję: można nie tylko regulować kąt oświetlenia w dwóch punktach, ale także złożyć go całkowicie, na przykład, aby pod twoją nieobecność zwierzęta nie przewróciły lampy. Oprócz jasności można wybrać temperaturę barwową: ciepłe światło, umiarkowane i dzienne. Wybrane tryby i ustawienia są zapisywane po włączeniu / wyłączeniu lampy. Wysokiej jakości diody LED zapewniają długą żywotność do 50 000 godzin.