Apple iPad mini (2019) 64Gb Wi-Fi Space Gray

Apple iPad mini nie był aktualizowany przez bardzo długi czas-od wieków. Przez cały ten czas zwolennicy małego, dumnego tabletu musieli znosić przestarzałe „żelazo”, spoglądając na zmieniające się jeden po drugim iPady Pro i całą gamę innych modeli.

Ktoś zmienił tablet na iPada z dużym ekranem, inni zdążyli przyzwyczaić się do dużych wersji iPhone ‚ a, a tylko najbardziej oddani fani 8-calowego iPada czekali na wakacje na swojej ulicy.

Święto się powiodło, ale jest w nim lekki gorzki smak: konstrukcja tabletu się nie zmieniła. Całkiem. Ale dla kogoś będzie to nawet Plus – nie musisz się przyzwyczajać, a sprawa jest znacznie łatwiejsza do znalezienia. Nie zapominaj, że to wciąż najlżejszy iPad, który waży tylko 300 gramów. Ale jeśli chodzi o to, że” pod maską”, Apple nie zawiódł i pompował mały tablet, jak powinien. Zainstalowano w nim świeży procesor A12 Bionic, który jest potężny sam w sobie, a po starym A8 wydaje się wcale rakietą.

Najbardziej kompaktowy iPad otrzymał i wsparcie Apple Pencil, prawda pierwszej generacji.

Ale markowy rysik nie jest jedyną rzeczą, którą może zadowolić również odświeżony Ekran Retina iPad mini 2019. Jest jaśniejszy, wykonany w technologii True Tone i obsługuje przestrzeń kolorów P3.

I niech przekątna ekranu, a także ramki pozostały takie same – to zupełnie inny wyświetlacz, który zaskoczy w pierwszej kolejności, ponieważ to on, a nie elementy wewnętrzne, zachwyci soczystymi zdjęciami, nowoczesnymi grami i nowymi możliwościami kreatywności.

Dla tych, którzy nie akceptują aprobaty Apple ‚ a, aby stale zmieniać złącza, czujniki, standardy i wszystko-wszystko-wszystko, iPad mini to prawdziwy prezent.

Tutaj zebrano wszystko, z czym trudno się rozstać: złącze Lightning (nie spiesz się, aby wyrzucić przewody), audio jack 3,5 mm, a także skaner odcisków palców.

Tablet otrzymał również dwie doskonałe Kamery Z Przodu iz tyłu, praktycznie nie gorsze od siebie, a głośniki stereo pozwolą wygodnie oglądać seriale bez słuchawek. IPad mini 2019 jest produkowany w wersjach z i bez LTE – i to także stara, dobra tradycja, której lepiej nie odpisywać na złom.

in-for-ma.com