Smartfon Google Pixel 3 64Gb Czarny

Google, jak zawsze, ma swoją wizję idealnego smartfona na Androida. Podczas gdy większość producentów stara się zrobić zabójcę kolejnego iPhone ‚ a, korporacja dobra stara się stworzyć najbardziej oryginalne urządzenia, które będą interesujące, przede wszystkim dzięki swoim możliwościom, a nie „żelazkom”, które są w nich ustawione za swoją cenę.

Muszę powiedzieć, że to właśnie Google ma najwięcej możliwości, aby pokazać doskonały Android i, na szczęście, doskonale to rozumieją.

Specyfikacje Pixel 3 trudno nazwać wybitnymi. Nie, jest to zdecydowanie flagowiec z odpowiednim procesorem i innymi komponentami, a optymalizacja oprogramowania pozwala wycisnąć maksimum ze sprzętu.

Ale wszystko to można znaleźć w innych smartfonach, ale specjalne żetony-nie.

Tak się złożyło, że to w” pikselach ” Google testuje najnowsze usługi, funkcje i aktualizacje, więc w porównaniu z każdym podobnym smartfonem na Androida, Pixel 3 wygra właśnie kosztem wygody i funkcjonalności.

Urządzenie ma wysokiej jakości ekran OLED, świetny aparat, który po raz kolejny wyznacza standard dla innych i rozrywa wykresy DXO Mark, a obudowa ze szkła, dostępna w trzech kolorach, wygląda imponująco i przyjemnie. Szkło jest tu bardzo dużo i na każdy gust: przedni panel jest zamknięty Gorilla Glass 5, a tył jest jednocześnie dwoma rodzajami szkła: błyszczącym i matowym.

Smartfon obsługuje bezprzewodowe ładowanie, a jego Autonomia, nawet przy stosunkowo skromnej baterii, sięga po rekord wśród innych flagowców. Pixel 3 jest produkowany z 64 lub 128 GB pamięci, ale nie ma gniazda na karty.